O nás

Vítejte v 

OPTIMAL Engineering

OPTIMAL ZAČAL PŮSOBIT V ČESKÉ REPUBLICE V ROCE 1994 JAKO SOUČÁST SPOLEČNOSTI OPTIMAL PRAHA.

Nejprve se profiloval jako stavebně montážní společnost podnikající v oblasti vytápění, vzduchotechniky, klimatizace a instalatérských prací. Později rozšířil svoji nabídku služeb o technickou správu budov. Projekční a stavební divize se v roce 2005 osamostatnila a vznikla společnost OPTIMAL Engineering spol. s r.o.


ilustrační video

 

 

Profil 

společnosti

ČÍM SE ZABÝVÁME

Především se jedná o komplexní řešení technických instalací v oblasti vytápění, vzduchotechniky, klimatizace, instalatérských prací a elektrorozvodů. Tyto instalace projektujeme a realizujeme v nejrůznějších objektech. Těmi jsou průmyslové haly, administrativní a komerční budovy, obchodní centra a jiné veřejné budovy, ale také hotely, divadla, multikina, sportovní haly, logistická centra a další. Zakázky velkých i malých instalací realizujeme na klíč, to znamená od projektu, přes realizaci až po zprovoznění a předání zákazníkovi. 

DOSAŽENÉ ÚSPĚCHY

Výborných výsledků dosahujeme především díky svým zaměstnancům, kteří jsou na vysoké odborné úrovni, stále se vzdělávají a přizpůsobují se jak moderním trendům, tak potřebám náročných zákazníků. Naši ředitelé, projektoví manažeři, projektanti, mistři a další pracovníci realizovali celou řadu různorodých projektů v Česku i v zahraničí. Se zahraničními klienty se snadno domluví, neboť většina z nich má vysokoškolské vzdělání a plynně hovoří anglicky nebo francouzsky. 

 video-1.jpg

 


ilustrační video

Naše 

profesionalita

Důkazem naší úspěšnosti je i řada ocenění. Jsme držitelem certifikátu řízení kvality podle ISO 9001:2008 a členem České rady pro šetrné budovy. Při veškeré činnosti dodržujeme nejvyšší standardy profesních výkonů a etiky. Sedm z dosud realizovaných projektů, na nichž jsme se podíleli získaly nejvyšší stupeň certifikace LEED Platinum. Víme, že úspěšnou instalací životní cyklus technických instalací teprve začíná, proto úzce spolupracujeme se společností OPTIMAL Facility, která má rozsáhlé zkušenosti v provozu a údržbě mechanických a elektrických systémů budov.

Projekce

Realizace

Certifikace

Servis

Naši 

Partneři

home.png 1994 Rok založení

internet.png 638 Realizovaných projektů

employee_2.png 236 Spokojených klientů

Naše certifikáty

 
Optimal > O nás